Naslovnica Događanja Tim OŠ Voštarnica-Zadar treći put je sudjelovao na utrci Wings For Life World Run
Tim OŠ Voštarnica-Zadar treći put je sudjelovao na utrci Wings For Life World Run PDF Ispis E-mail
Utorak, 07 Svibanj 2024 00:00

U nedjelju, 5. svibnja 2024.,  Zadar je bio domaćin globalnog humanitarno-trkačkog spektakla Wing for Life World Run. Jedanaesti put stotine tisuća sudionika istovremeno na šest kontinenata trčalo je za isti cilj - pomoći u liječenju ozljeda leđne moždine..

Točno u 13 sati 8000 registriranih trkača krenulo je s Liburnske obale. Tim Osnovne škole Voštarnica-Zadar, treći put je nastupio i podržao ovu hvale vrijednu utrku. Četrnaest djelatnika, jedan učenik i jedan roditelj, pretrčali su 106,35 km i time osvojili 1962. mjesto u globalnom poretku.
Posebno smo ponosni na našeg učenika Antu Tomaševića koji je u pratnji oca trčao drugi put i pretrčao izvrsnih 9,29 km. Bravo Ante!
Čestitke cijelom timu. Vidimo se dogodine u još većem broju.