Naslovnica Događanja Održana je završna školska priredba na kojoj je kao gost iznenađenja nastupio Tomislav Bralić
Održana je završna školska priredba na kojoj je kao gost iznenađenja nastupio Tomislav Bralić PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 24 Lipanj 2024 00:00

Ovu nastavnu godinu završili smo  na zaista divan način. U petak, 21. lipnja 2024., održana je školska priredba. Počela je  pozdravnim govorom ravnateljice Irene Dukić, a zatim su naši učenici pokazali kako glume, plešu i pjevaju.

Tijekom nastavne godine marljivo su uvježbavali svoje točke koje su zadnjeg nastavnog dana prezentirali pred publikom.  U sredini priredbe nastupio je poznati zadarski pjevač Tomislav Bralić. Bio je to naš gost iznenađenja koji je unio toliko pozitivne energije i razveselio naše učenike koji i inače  obožavaju njegove pjesme. Zadnja točka naše priredbe bio je videozapis posvećen  učenicima  koji ove godine završavaju školovanje. Od nas se opraštaju: Ante Antonio Jurlina, Ivan Kovačić, Marin Glavan, Atila Šestan, Petar Sutlović, Katarina Brkić, Bruno Begonja, Luka Torbarina, Laura Kandić i Mate Smolić Ročak. Dobili su prigodne poklone, a nakon toga je uslijedio domjenak. Našim učenicima koji završavaju školovanje želimo sve najljepše na njihovom životnom putu, a svima ostalima da se dobro odmore i uživaju u dugom toplom ljetu.